top of page
s-atrakcija.jpg
S

Ši nelielā atrakcija ir labs risinājums, ja bērni ir dažāda vecuma. Grīda veidota no platajām kamerām, kas, neskatoties uz atrakcijas mazajiem izmēriem, ļoti labi pilda batuta funkciju. Izlēkājušies būs gan lieli, gan mazi. Atrakcijā vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk kā 5 bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Ieteicams uzstādīt uz mīkstas virsmas(zālāja) – var arī telpās.

45 eur/dienā

m-atrakcija.jpg
M

Ļoti droša un interesanta atrakcija pašiem mazākajiem lēkāt gribētājiem. Sienas aprīkotas ar drošības tīklu, kas neļaus nejauši izkrist, kā arī bērni visu laiku atrodas vecāku redzes lokā. Atrakcijā atrodas dažādas mīkstās figūras papildus jautrībai un spēlēm. Atrakcijā vienlaicīgi atrasties drīkst ne vairāk kā 5 bērni vecumā līdz 7 gadiem

75 eur/dienā

l-atrakcija.jpg
L

Atrakcija ”L” ir universālais „ballīšu kareivis”, jo ļoti patīk gan lielākiem bērniem, gan arī pašiem mazākajiem. Īpaši droša vismazākajiem lēkātājiem, jo Iekāpšanas zona ir veidota lēzeni slīpa, kas novērš risku no kritieniem. Paredzēta bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam. Atrakcijā atrodas dažādi šķēršļi un figūras spēlēm un sacensībām. Atrakcijā vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk par 10 bērniem

100 eur/dienā

xl.jpg
XL

Krāsaina un īpaši atsperīga atrakcija bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam.Grīda veidota no platajām kamerām, kas tai piešķir batuta īpašības, kā arī īpaši mīkstu piezemēšanos. Atrakcija aprīkota ar dažādiem šķēršļiem jautrībai un spēlēm.

Plaša iekāpšanas/izkāpšanas zona. Atrakcijā vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk par 10 bērniem, ieteicams uzstādīt uz mīkstas virsmas(zālāja) – var arī telpās.

120 eur/dienā

xxl.jpg
XXL

Ballītē piestājis īsts pirātu kuģis – jautrība visiem pirātiem un sauszemes iemītniekiem! Iespaidīga un jautra atrakcija aktīviem bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam. Grīda ir veidota no platajām kamerām, kas piešķir atrakcijai lielisku atsperīgumu. Iekāpšanas daļā izvietoti šķēršļi “Pirāti”, vidusdaļā atrodas slidkalniņš ar kāpnēm. Otrpus kalniņam – plaša nošļūkšanas un lēkāšanas zona.

140 eur/dienā

Nomājot piepūšamo atrakciju, dāvanā
hēlija balonu pušķis

Nomājot atrakciju uz divām dienām, par otro dienu maksā tikai 50% no atrakcijas nomas maksas

Liepājas pilsētas robežās atrakcijas piegāde un uzstādīšana ir bez maksas

davana.png
procenti.png
auto.png

 

PIEPŪŠĀMĀS ATRAKCIJAS

Rezervē piepūšamo atrakciju tūlīt

Ziņojums nosūtīts! Paldies.

bottom of page