top of page

Pasākumu dekorēšana

Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. Vieta lieliskam aprakstam par tēmu. 

PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA 

Korporatīvie pasākumi

Uzņēmumu jubilejas, Ziemassvētku un citas balles, labāko darbinieku godināšanas pasākumi – sarīkosim jūsu uzņēmuma vajadzībām labākos risinājumus, iekļaujot  gan ēdinātājus un mūziku, gan pasākumu vadītājus, dažādus šovus un pārsteigumus, dekorācijas un svētku atribūtiku.

Jubilejas

Dzimšanas dienas, kāzu jubilejas vai jebkuri citi nozīmīgi svētki nav iedomājami bez skaistām svinībām. Mūsu pasākumu vadītāji spēj visus izkustināt uz deju grīdas, uzsaukt sulīgākos un skanīgākos tostus, kā arī novadīt jautras atrakcijas. Un, lai tas viss būtu skaisti un atmiņā paliekoši, piedāvājam fotostūrīšus, dekorācijas, jauku muzikālo pavadījumu un daudz ko citu.

Kāzas

Mīlestības svētkus palīdzēsim nosvinēt grandiozi un neaizmirstami. Piedāvājam vakara vadītājus, kuri pārzina tradīcijas un spēs izklaidēt viesus un jauno pāri ar labu humora devu. Goda vārti ikvienam jaunajam pārim paliks atmiņā, ja tie būs jautri un pavisam negaidīti. Šo visu un vēl vairāk jeb kāzu dienu no „A līdz Z” noorganizēsim atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām.

Sporta spēles

Piedāvājam gan tradicionālus, gan arī pavisam neparastus risinājumus aktīvai atpūtai piedabas. Varam noorganizēt netikai atrakcijas, bet ari sarūpēt atbilstošu pasākuma norises vietu, izcilus ēdinātājus un kvalitatīvu mūziku. Sporta spēļu laikā parūpēsimies arī par mazajiem līdzbraucējiem, izveidojot bērnu radošās darbnīcas kopā ar animatoru, ļausim iztrakoties piepūšamajās atrakcijās, iesim rotaļās un spēlēsim spēles. Neizmirsīsim arī slinkos sportotājus un sarūpēsim atpūtas zonu.